0 Kč

O nás

 

Společonst Riconi s.r.o. působí na českém trhu již patnáct let. Záměr podnikání byl jasný. Majitel, Ing. Radek Donocik, chtěl využít svého elektrotechnického a pedagogického vzdělání a také neméně podstatného zájmu o zdraví. Skloubením těchto vědomostí a zájmu vznikl projekt Renaissance. Pod touto značkou jsme zprvu vyráběli magnetoterapeutickou zdravotní sadu. Jak už to bývá, o dobré produkty bývá zájem. Magnetoterapii Renaissance se záhy stala naše krásná země příliš malou. Netrvalo dlouho a značka Renaissance byla žádanou i v dalších státech, jako je kupříkladu Slovensko, Chorvatsko, Slovinsko, Polsko...

Bohužel, při odborných konzultacích s většinou našich klientů jsme zjistili smutnou věc. Mnoho z nich by vůbec nemuselo zažít tak nepříjemné zdravotní komplikace, které je (zpravidla) až po mnoha neúspěšných léčbách konvenční medicíny přivedly k magnetoterapii. Inu, prevence je vždy lepší než léčba. Z původního projektu, který měl za úkol pomoci trpícím či nemocným tak vzniknul projekt nový. Díky tomu nyní můžete číst tento text. Naším záměrem je nyní dopomoci dalším lidem k tomu, aby svým zdravotním komplikacím předcházeli. Docílit toho můžeme díky mnoha konzultacím, které jsme za 15 let naší existence absolvovali. Ať už s našimi zákazníky či lékaři – špičkami ve svých oborech – ohledně toho, jak naším produktem co nejvíce zákazníkovi pomoci.

 Tímto bychom tedy chtěli všem dobrým lidem, kteří nám věnovali své zkušenosti či znalosti, z hloubi duše poděkovat. I díky vám je možné, abychom společně užívali svět zdravější, spokojenější a šťastnější.

Obchodní zástupce

František Pudelka
obchodní zástupce

tel.: 602 521 555

F.Pudelka@bezleku.cz

Kontaktujte nás

Libor Ticháček
obchodní a technická podpora
admin webu
kontakt pro e-shop

tel.: 774 775 044

info@bezleku.cz

Kontaktujte účtárnu

Učetní oddělení
doklady, faktury, EET

uctarna@zes.cz

majitel Ing. Radek Donocik
jednatel

tel.: 602 752 786