0 Kč

Koupelová sůl RENAISSANCE®
 

Trápila Vás někdy ve Vašem bytě či domě plíseň? Pokud ano, pak víte, že použití agresivních chemických prostředků Vám pomohlo jen krátkodobě. Jednou provždy jste s plísněmi skončili až tehdy, když jste kromě používání chemikálií začali i pravidelně větrat a systematicky vytápět. Udělali jste jednoduchou věc – změnili jste prostředí svého obydlí tak, že se u Vás plísním přestalo dařit. Možná nevědomě jste tím objevili základní princip udržování svého těla v přirozeném, zdravém stavu.

Konvenční medicína zpravidla staví svůj „léčebný“ postup na myšlence, že mnohé nemoci způsobují patogenní mikroorganismy, tedy řeší důsledek nemocí.
Avšak mnoho alternativních terapií staví své postupy na myšlence opačné tedy, že zásadní vliv na zdraví nemá pouhý patogen, ale především prostředí, které patogeny přitahuje. Vysoké procento obyvatelstva tzv. vyspělých zemí trpí celkovým překyselením organismu, přičemž překyselené prostředí je přímo pozvánkou pro patogeny. Z těchto důvodů většina alternativních terapií svůj úspěch zakládá právě na odkyselení tkání a na příjmu dostatku zásadotvorných látek, jako jsou minerály, vitamíny a kyslík.

Ideální volbou pro řešení odkyselení je začít s co možná největším orgánem? Ano, řeč je o naší kůži. Odkyselit ji lze více způsoby. My se však společně zaměříme na metodu odkyselení pomocí koupele, která je zároveň i nejúčinější.
Cyklus zásaditých koupelí započneme lázní o délce přibližně 30 minut. Naše kůže se „seznámí“ s koupelí, jejíž PH je přibližně 8,5. Přibližně za týden se koupel opakuje. Tentokrát si však dopřejeme koupel delší, přibližně 2 – 3h. Pobyt v lázni si můžeme zpříjemnit například meditační hudbu, vůněmi nebo čtením

Přibližně po šedesáti až devadesáti minutách relaxace se detoxikační procesy začnou projevovat viditelně. Kůže se začne na svém povrchu i vnitřně „promazávat“. Společně s tukem se začnou z těla vyplavovat i toxiny a kyselé škodliviny. Jedná se o proces osmózy, kdy kůže poslouží jako membrána a filtr. Během příjemného odpočinku a relaxace ve vaně tak očistíte svou kůži, která se stane přirozeně pružnou, pevnou, bez nechtěných dermakologických změn. Především se však nastartujete tolik důležitý proces alkalizace vnitřního prostředí Vašeho těla.

Je vhodné si z počátku tuto očistnou koupel dopřát každý týden minimálně jednou. Po měsíci nebo dvou si již osvojíte schopnost sami pocítit, kdy je vhodné koupel zopakovat.

Shrnutí výhod alkalické koupele:

  • neutralizuje kyseliny a vytahuje pomocí osmotického tlaku kyseliny z tkání

  • stimuluje kůži k vylučování kyselin a škodlivin

  • způsobuje přirozené promašťování kůže

  • způsobuje krásnější a zdravější vzhled naší pokožky

  • působí antimykoticky

  • umožní každý týden využít dvě až tři hodiny našeho času k relaxaci ve spojitosti s očistou svého těla

Koupelovou sůl si můžete objednat na našem e-shopu zde

koupelova-sul-renaissance.jpg