0 Kč

Vitamín C RENAISSANCE®

 

Současná uspěchaná a toxická doba  je bohužel důvodem našich vysokých nároku na Vitamin C. Tyto nároky jsou příliš vysoké na to, abychom je mohli uspokojit jen potravou. Naše tělo se této situaci přizpůsobilo. Recykluje i to malé množství, které má k dispozici. Vlivem toho je naše imunita, regenerace buněk, tkání, vazů i chrupavek přibližně na třiceti procentech svých schopností.  Naše buňky se reprodukují nekvalitně, vznikají nepřesné kopie a my tak stárneme rychleji, než je nutné.

Východiskem je, abychom pomohli svému tělu přejít z recyklačního na metabolický režim. Jak toho dosáhnout? Velmi jednoduše – začít užívat dostatečné množství Vitaminu C. Stačí, abychom denně přijali přibližně 5 – 15g Vitaminu C. Následně, přibližně po šesti týdnech, se v našem těle začnou naplno dít velmi přínosné procesy. Díky kterým se zpomalí stárnutí, zlepší imunita a urychlí regenerace buněk tkání, kloubů i kostí. Pokud si tedy přejete žít delší, zdravější život společně se svými (pra)vnoučaty a být jim plnou oporou; netrpět na stará kolena zbytečně bolestmi kloubů a být i v pokročilém věku stále fit, máme pro Vás cenově dostupné řešení:

 

 Zvyšte svůj příjem kvalitního Vitaminu C alespoň na 1000mg!

K tomu samozřejmě potřebujete dostatečně silný Vitamín C, je jen jednotky miligramů. Vzhledem k téměř nulové dostupnosti takto "silného" Vitamínu C na České trhu jsme se rozhodli Vám nabídnout Vitamín C značky Renaissance® - jeden z nejsilnějších na Českém trhu.

 

>>>Vysoce kvalitní BIO Vitamín C s příměsí ovoce pro lepší vstřebatelnost koupíte ZDE<<<