0 Kč

Vitamín C RENAISSANCE®

 

V současné uspěchané a toxické době si navyšte životní komfort vyššími dávkami Vitaminu C, který je pro naše tělo velmi potřebný a prospěšný. Tato potřeba je však příliš vysoká na to, abychom ji mohli uspokojit pouze běžnou stravou. Naše tělo má snahu řešit tuto situaci recyklací malého množství vitamínu C, který má k dispozici. Vlivem toho je naše imunita, regenerace buněk, tkání, vazů i chrupavek přibližně na třiceti procentech svých schopností.  Naše buňky se reprodukují nekvalitně a my tak stárneme rychleji.

Přejít z recyklačního na metabolický režim a našemu tělu tak velmi pomoci dosáhneme jednoduše tak, že začneme konzumovat dostatečné množství 5– 15 g/den. Přibližně po šesti týdnech konzumace naše tělo přechází na režim metabolický. Zpomalí se tak proces stárnutí, zlepší imunita a urychlí regenerace buněk tkání, kloubů i kostí. Pokud si tedy přejete žít déle a zdravěji, užívat si radosti společně se svými nejbližšími, být jim plnou oporou a být i v pokročilém věku stále plní sil a vitality, máme pro Vás cenově dostupné řešení:

 

Zvyšte svůj příjem vitamínu C!

Máme pro Vás odpovídající doplněk stravy s velkým obsahem vitamínu C značky Renaissance®, který naše společnost vyrábí a nabízí. Jedná se o doposud jedinečný produkt na našem trhu.

 

>>>Vysoce kvalitní doplněk stravy, Vitamín C s příměsí ovoce pro až 25x lepší vstřebatelnost koupíte ZDE<<<