0 Kč

Reverzní osmóza
 

Dospělé lidské tělo obsahuje z více jak 70 % vodu, která umožňuje, aby v něm probíhaly všechny metabolické pochody, účinný přenos látek, průběžná detoxikace těla. Tedy odstraňování zplodin a všech odpadních látek, které vznikají v procesu látkové přeměny. Veškerá voda obsažená v našem těle se vymění za patnáct dní, a proto je životně důležité dodržovat dostatečný příjem tekutin, což jsou alespoň 3 l vody v různé podobě, a to nejen tak ledajaké. Kvalita konzumované vody jako základní pralátky a nositelky života by měla být co největší, protože je synonymem života, zdraví, bezpečné a rychlé detoxikace, dlouhověkosti, pružnosti i krásy. „Pitná“ voda by měla být zbavená chloru, škodlivin, dusičnanů a zbytků antikoncepce, které kohoutková voda často obsahuje. Tyto škodliviny dohromady znemožňují, aby voda v procesu detoxikace mohla přijímat a bezpečně vylučovat všechny jedovaté, toxické a kyselinotvorné látky z těla.

Kvalita běžně dostupné kohoutkové vody se stále zhoršuje, jelikož správci a provozovatelé vodovodního řádu nejsou schopni díky používání zastaralých technologií ani zdaleka ochránit své klienty před stále novými druhy znečištění.

Volba varianty používání vody balené má rovněž svá úskalí, přičemž se především jedná o ekonomické hledisko.

Jednoduchý příklad:

Čtyřčlenná rodina s denní spotřebou 2 litry vody na jednoho člena a ceně 9,- Kč za jednu dvoulitrovou láhev, zaplatí každý rok částku 26 000,- Kč. V této částce nejsou zahrnuty další náklady jako je např. čas strávený nakupováním, náklady na dopravu, atd. Dále je nutno podotknout, že mnohdy i kvalita balené vody bývá velmi nízká a její konzumenti by se měli přesvědčit o její kvalitě.

Nutno podotknout, že balená voda je v mnoha případech dokonce i z hlediska kvality riziková, o čemž i v „běžně známých“ médiích bylo napsáno či odvysíláno spousta informací.

Ideální je používat vodu pramenitou, která je díky svému přírodnímu vzniku informačně přirozeně vyčištěná, je plně zmagnetizovaná zemským magnetickým polem, a tudíž je plná pozitivní energie. Takovou ideální vodu můžeme z podstatné části nahradit vodou, vyčištěnou reverzní osmózou, kterou je možno dále energeticky a informačně posilnit vložením krystalů křišťálu a ametystu.

Reverzní osmóza, jako nejdokonalejší běžně použitelná technologie úpravy vody umožňuje odstraňovat téměř veškeré škodliviny. Konkrétně 90- 98% všech minerálních solí, dusičnanů, chloridů, fluoridů a síranů. Dále se během procesu reverzní osmózy z vody filtrují látky jako jsou: olovo, rtuť, kadmium, chróm, barium, arzen, azbest, selen a také bakterie jako Cryptosporidium parvum, Escherichia coli a dokonce i viry. Filtry tohoto typu jsou dokonce schopny odstranit z vody dokonce i estrogen – ženský hormon, který se dostává do vody prokazatelně stále častěji z ženské antikoncepce. Tato technologie navíc velmi příjemně překvapí svou velikostí, jelikož se dá hravě schovat např. pod umyvadlo.

Dalším velmi příjemným překvapením jsou pořizovací náklady, u kterých je návratnost v řádech týdnů či několika málo měsíců. Náklady na údržbu a výměnu filtrů s životností přibližně jednoho roku jsou minimální. Reverzní osmóza je jednoznačný favorit nejen z hlediska ekonomického, kdy se dá uspořit cca 30 000,- Kč ročně oproti konzumaci balené vody, ale především z hlediska čistoty a kvality nabízené vody. Chcete-li pít čistou, zdravou vodu, která Vám významně pomůže s udržováním zdravé kondice Vašeho těla, neváhejte se na nás obrátit.

Pravidelná a dostatečná konzumace pitné vody

 • vyplavuje většinu toxinů nalézajících se v organismu, především z jater, ledvin a střev

 • chrání okolí kloubů, míchu a mozek

 • umožňuje ideální podmínky pro život a regeneraci buněk

 • navozuje v těle harmonii, dodává energii a svěžest

 • působí v těle jako transpondér pro přenos živin a odpadních látek

 • detoxikuje močový systém

 • detoxikuje a povzbuzuje nervový systém a mozek

 • urychluje hojení poraněnin

 • usnadňuje zbavování se nadváhy a zvyšuje efektivitu redukčních diet

 • zlepšuje její pružnost a kvalitu – tedy i zkrášluje – vzhled Vaší pokožky

 • pomáhá k rychlému odbourání intoxikace (např. alkoholem, nikotinem)

 • potlačuje většinu důvodů bolesti hlavy

Reverzní osmózu si můžete objednat na našem e-shopu zde

reverzni-osmoza.jpg