0 Kč

Proč koupelovou sůl RENAISSANCE ®

   

Ptáte se, proč užívat koupelovou sůl bez vůně? Většina reklam nás láká na nejrůznější přidaná aromata. Ty nám údajně navodí tu či onu náladu - některá vůně by měla být relaxující, druhá zase nabuzující, třetí třeba otevřít srdeční čakru…  Každý z nás má s podobnou solí do vody jistě své zkušenosti. Většinou příjemný pocit skutečně navodí. Někdy dokonce vydrží i půl hodiny po koupeli. Zpravidla se tedy jedná o krátkodobou zkušenost… Co když existuje koupelová sůl, která Vám nabudí pocit uvolnění trvající i týden?

Koupelová sůl Renaissance® Vám navodí pocit uvolnění díky skutečnému odlehčení organismu. Prostřednictvím detoxikace kůže, našeho největšího orgánu, se nebudete ve svém těle jen lehčeji cítit – Vaše tělo bude skutečně lehčeji fungovat. Díky odlivu mnoha kyselin a pro tělo toxických látek bude mít tělo více energie na svou buněčnou obnovu, na to aby Vám lépe sloužilo. Kromě toho, získá Vaše pleť mladistvý, svěží vzhled a svou původní pružnost. Ne nadarmo se říká „Ve zdravém těle zdravý duch“. Budete-li se cítit uvolnění po fyzické stránce, i Vaše mysl bude mít více energie věnovat se tomu, na čem Vám skutečně záleží.

Pokud Vašeho koně nic netrápí, neklopýtá, nenaklání se, dobře se mu dýchá, má vhodné obutí a dělá, co po něm očekává, pak si jízdu na svém oři společně s ním plně vychutnáte a můžete se na ni nerušeně soustředit. Stejně jako toto silné, divoké zvíře i Vaše tělo potřebuje péči, aby Vám mohlo nerušeně posloužit či dopřát mnoha pocitů radosti. Detoxikační zásaditá sůl do koupele Renaissance® je jedním ze způsobu, jak se o své tělo dobře starat.

 

 

Nejde jen o vůni – jde o očistu