0 Kč

Magazín "Víte, že..."

 

Tento blog je věnován vám, kteří jste přestali být lhostejní k sobě, svým blízkým i ostatním lidem, a kteří jste pochopili, že na naší planetě zdaleka není všechno tak, jak nám říkají politici, nejrůznější autority a mainstreamová média. Zejména ve zdravotnictví, pod přísným dohledem farmaceutického monopolu je nepochopitelně dlouho a důsledně skrýváno neskutečně mnoho, pro lidstvo životně důležitých informací, pokrokových vědeckých studií a nových, velmi účinných zdravotních technologií, které by lidem sice přinesly trvalé zdraví, radostný život a plno pozitivních změn, ale už by nepřinesly žádné zisky těm, kteří ovládají celosvětové zdravotnictví a předstírají humanitu, Tento blog vám bude bezplatně, formou každodenního magazínu přinášet takové informace, které se globálně materialistické společnosti nevyplatí „tržně“ prosazovat, ani propagovat a ani zveřejňovat. Pokud vás obsah našeho blogu zaujme, staňte se našimi pravidelnými čtenáři a nabídněte tyto informace všem, na kterých vám záleží či těm, kteří jsou připraveni přijmout pravdu, která je leckdy nepříjemná a někdy i třeba trochu bolí, ale je nezbytná k naší celkové orientaci a k tomu, abychom se stali skutečnými a nezávislými lidmi, kteří se budou moci, díky široké informovanosti svobodně rozhodovat v tak důležité věci, jako je naše zdraví.

O. Veselý

1.7.2018 - 31

Alkalizace je alfa a omega vašeho zdraví


Klíčem k vašemu zdraví je postupná alkalizace vašeho těla. Stárnout znamená zakyselovat se. Postupným zakyselováním se ve vašem těle začnou přemnožovat patogenní viry, bakterie a paraziti. Takřka všechny nemoci, záněty, vředy, kardiovaskulární choroby, infarkty, rakovina, smrt jsou velmi úzce spojeny se zakyselením těla a tkání. Výrazy jako mládí, krása, život, zdraví jsou jednoznačně spojovány s termínem zásaditosti.

Co nás alkalizuje?

V první řadě je třeba odbourat stresy, strach a pocit viny.
• Z duchovního hlediska musíme stále usilovat o mír v duši, harmonii, pozitivní myšlenky, soucit, toleranci, pokoru, radost, smích, lásku a bratrskou a sesterskou sounáležitost. Je třeba rozvíjet vnímání přes srdce a otevřít co nejvíce svoji srdeční čakru.
Dále se doporučují:
• ovocné a zeleninové šťávy, čerstvě vylisované
• nápoj z mladého ječmene
• správné a hluboké dýchání
• alkalizační koupele a zábaly

Co nás zakyseluje?

• stres, nenávist, zloba, žárlivost, hněv, netrpělivost, hamižnost, negace
• vařená a nevhodná strava, cukr, maso, bílá mouka…
• kouření
• nedostatek spánku
• alkohol, káva, drogy, léčiva, konzervanty, chemické látky v potravinách
• nedostatek enzymů a vitamínů

2.7.2018 - 32

Plíživé překyselování

Problém překyselení je ortodoxní medicínou přehlížený. Překyselení vzniká pomalu, po celá léta a člověk jej vnímá často teprve tehdy, když jsou potíže již velmi prudké. Také zatížení odpady nevnímají všichni lidé stejně, i když se podobně stravují a dodržují stejný životní styl. Příznaky jsou zřídka jasné nebo méně nápadné. Tkáně, především podkožní pojivové tkáně, je možné přeplnit odpadem a kyselinami, aniž by se to projevilo bolestmi. Nemoci jsou zřídka spojovány s překyselením, protože probíhají téměř nepozorovaně a souvislost mezi kyselinami a chorobami bývá školskou medicínou většinou záměrně ignorována.

3.7.2018 - 33

Důsledky převážně kyselinotvorné stravy

• Ukládání vody v břiše a nohou •
Choroby srdce a krevního oběhu, poruchy srdečního rytmu, nepravidelné dýchání
• Pálení chodidel, mravenčení v celém těle a nervové bolesti
• Otupělá mysl, letargie a deprese
• Ztráta citlivosti a pomalejší myšlení, bolesti hlavy a údů
• Zmatenost, potíže nosních, čelních a vedlejších dutin
• Ztuhlé a křečovité svalstvo, napětí v oblasti ramen a zad
• Artritida, osteoporóza, bolesti prsou, nevolnost
• Bolesti žaludku, zvracení, gastritida, žaludeční vředy, potíže s trávením
• Organismus nemůže již řádně přijímat celou řadu potravin. Nemůže např. dobře trávit škroby, což často vede k zahlenění.

4.7.2018 - 34

Znaky překyselení

Jak můžete zjistit, jestli u vás došlo k překyselení? Jako první vás upozorní stav vaší pleti. Staré přísloví praví, že kůže je zrcadlem krve, popř. vnitřních orgánů. Pokud jste silně překyseleni, trpíte celulitidou. Při překyselení organismu se vyskytuje zbarvení bledé, červené až modročervené. Zdravá pleť je měkká a hladká, lesklá a čistá. Kyseliny a nečistoty v podkožních pojivových tkáních vedou k zatvrdlinám nebo k uvolňování kožních partií. Poškození vlasů projevující se suchými, křehkými a matnými vlasy a tvorbou lupů, jejichž prostřednictvím se tělo také snaží zbavit kyselin a jedů. Také vlasy samotné jsou podle ajurvédy vylučovacími orgány. Lokální nebo celkové vypadávání vlasů může být také důsledkem překyselení nebo otravy.
Projevy zakyselení:

 • Únava, nervozita, odmítavost s fázemi depresí, oslabená koncentrace
 • Noční pocení, chronické záněty vedlejších dutin, mírné změny krevního obrazu
 • Poruchy krevního oběhu s funkčními poruchami srdce, chladné ruce a nohy
 • Nárůst infekčních onemocnění, napadení kvasinkami (střevo, nehty a oblast genitálií)
 • Nespavost, časté bolesti hlavy
 • Nárůst projevů stárnutí (vrásky na kůži, bradavice, jaterní skvrny, stařecké skvrny)
 • Zvýšená lámavost kostí, střevní poruchy (zácpa, nadýmání, průjem), tvorba polypů
 • Zubní kaz s úbytkem dásní a vypadávání zubů
 • Ztráta sexuální činnosti a citlivosti, bolesti svalů, kloubů a kostí
 • Poruchy vidění, poruchy funkce štítné žlázy, páchnoucí moč a pot
 • Zápach z úst, padání vlasů, matné vlasy
 • Hromadění vody v tkáních a přibývání na váze, hromadění kyselých zplodin vzniklých činností parazitů v těle, kterým kyselé prostředí vyhovuje

5.7.2018 - 35

Kyseliny mají ničivý účinek

Kyseliny dokážou rozrušit dokonce i kámen nebo kov. Během látkové výměny neustále vznikají v těle kyselé látky jako kyselina močová, uhličitá, mléčná, octová a dokonce i solná a pokud nejsou vyloučeny a neutralizovány způsobují v těle nejrůznější choroby. Náš nepřirozený životní styl vede k tomu, že podíl zásaditosti v našem těle je vytrvale nízký a naopak podíl kyselosti příliš vysoký. Starosti, zloba a stres kyselost ještě zvyšují. Při velkém zakyselení si tělo může brát zásadité látky na neutralizaci kyselin z vaziva, cév, nehtů, vlasů a kostí, ale je to za cenu degenerace našeho těla. Řídnou nám kosti, sklerotizují se naše cévy, což postupně vede k infarktu, mozkovým příhodám, osteoporóze, revmatizmu, dně, artróze, deformaci obratlů. Kdo by si pomyslel, že i vypadávání vlasů, deprese, atopické ekzémy a zubní kazy jsou následky přemíry kyselosti v těle? Celou situaci ještě výrazně zhoršují další jedy, kterým je člověk vystaven. Zbytky insekticidů, pesticidů a herbicidů, stejně jako nepřeberné množství potravinářských přísad, konzervanty a barvicí látky v našem jídle a pitné vodě, ve které ještě zhoršuje situaci přidaný chlór. Dalším problémem, se kterým se naše tělo při kyselosti musí vyrovnat je ukládání metabolitů a solí, které vznikají při neutralizaci kyselin. Ty se ukládají většinou ve vazivu kloubů. Při dlouhodobém překyselení začne tělo využívat jako zásobárny odpadních látek i vyšší orgány jako mozek, oči, uši, srdce… pak dochází k případům, kdy se zakaluje zrak, nebo ztrácí sluch. Mozková mrtvice a infarkt jsou pak již posledními příznaky překyseleného a odpady zaneseného organizmu.

6.7.2018 - 36

Co se děje v těle při překyselení?

V překyselených částech těla se najednou zhroutí celý systém zásobování kyslíkem a živinami. Krvinky rozvádějí do tkání životně důležitý kyslík a mají podobu malého kotouče o průměru 7,5 mikrometru. Přesto proudí vlásečnicemi o průměru 3 až 4 mikrometry. Dokonce mohou projít i krátkými úseky, které mají průměr sotva 2 mikrometry. Za to vděčí své elastické struktuře. Při překyselení postupně ztrácejí pružnost, až nakonec ztuhnou a ucpou kapiláry. Ztratí-li ztuhlé červené krvinky svoji pružnost a tekutost, nedokážou ani dobře vstřebávat kyslík, buňky přestanou být okysličovány a tím dojde k překyselení uvnitř buněk, jejich jádra se poškozují a tím i celé buňky. Někdy bývá podvýživa kyslíkem natolik silná, že vyvolá částečnou smrt napadené tkáně (nekrózu). Výraz "infarkt = ucpání" přesně vystihuje, co v těle probíhá. Stejně jako při ohřívání ledu, při němž voda dosáhne tekutého stavu, může být odstraněna i ztuhlost červených krvinek. Jakmile se zajistí dostatečný přísun zásaditých látek, krvinky opět začnou rozvádět tělem potřebný kyslík a tkáň, pokud nebyla trvale postižena, se znovu zotaví.

7.7.2018 - 37

Jaké pH mají tedy mít naše tkáně a tělní tekutiny?


Pro získání zpětné vazby o tom co se děje v našem těle je velmi důležité průběžné měření pH našich slin. Naměřená hodnota pH=7 znamená, že jsme dosáhli neutrálního stavu. Hodnota pod 7 znamená kyselé prostředí, a čím nižší hodnota tím větší kyselost. Naměřená hodnota nad 7 znamená zásadité prostředí. Naše tělo udržuje v krvi konstantní hodnotu pH 7,357,4. Náš život tedy závisí na tom, že tělo setrvává v neutrálním nebo lehce zásaditém stavu. Normální hodnota tkáně je mezi pH 7,4-7,5 a hodnota pod 5,5 je hodnotou kritickou, která signalizuje vážné zdravotní problémy a nástup onkologického procesu. Protože tělo naši krev chrání a má stálou hodnotu, musíme měřit hodnotu slin, která nám bude signalizovat co se zhruba děje v našem těle a v našich tkáních a buňkách:


pH 7,5-6,8 ... zdravý člověk
pH 6,8-6,5 ... slabě zakyselený
pH 6,5-6,2 ... středně zakyselený
pH 6,2 a méně - silně zakyselený

8.7.2018 - 38

Odkyselení pomocí zásaditých koupelí

Velmi bezpečným, účinným a pohodlným způsobem, jak se průběžně zbavovat kyselin pomocí osmózy, jsou zásadité koupele.
Účinnost zásaditých koupelí je optimální v délce trvání kolem 2 hodin při teplotě 36-37 °C a pH 8,5


Cyklus zásaditých koupelí je dobré začít první koupelí v délce 30 minut. Zásadité koupele by měly trvat alespoň jednu až dvě hodiny. Teprve po šedesáti až devadesáti minutách se detoxikační procesy začnou projevovat viditelně. To znamená, že dvě až tři hodiny trvající koupel je optimální. Existují zprávy o tom, že se lidé v zásadité vodě koupali až devět hodin, aniž by se jim kůže svraštila. Naopak! V lázních s hodnotami pH kolem 8,5 se stále kůže vnitřně promašťuje. Promašťování kůže vlivem zásadité koupele způsobuje, že kůže vodu odpuzuje. Můžeme tedy pozorovat pravý opak jak u pěnové koupele. V ní se tuk pokrývající pokožku odstraní vlivem mycího prostředku. Proto v pěnové koupeli dochází k velmi intenzivnímu kontaktu vody a pokožky. Promašťování v alkalické lázni naopak způsobuje, že kontakt vody a pokožky je minimální. Tento jev je také příčinou, že v solné lázni můžeme zůstat při podstatně nižších teplotách, a také mnohem déle než v pěnové koupeli, aniž by nám byla zima.

9.7.2018 - 39

Úžasná, zdraví prospěšná alkalická koupel:

 • Neutralizuje kyseliny a vytahuje pomocí osmotického tlaku kyseliny z tkání
 • Stimuluje kůži k vylučování kyselin a škodlivin
 • Způsobuje přirozené promašťování kůže
 • Způsobuje tak lepší vzhled kůže
 • Působí antimykoticky

Cílem zásaditých koupelí je využít k vyplavení škodlivin prakticky celé plochy našeho těla, abychom se tak zbavili kyselých, toxických, tělu neprospěšných a zatěžujících látek. Podstatou procedury je, že využijeme osmotického efektu solného roztoku. Alkalickou směs nasypeme do koupele, tím zajistíme alkalické prostředí na jedné straně membrány, vznikne osmotický tlak, který se postará o přesun molekul vody s kyselými škodlivinami z našich těl do tekutiny ve vaně. Zjednodušeně řečeno dojde k „vytažení“ části molekul vody s toxiny z našeho těla.

Molekuly vody, které se přesunou z našich buněk do solného roztoku, obsahují toxické (ve vodě rozpustné) látky. Zbavením se těchto látek pomocí osmózy pomůžeme našemu tělu odstranit nepořádek bez větší energetické investice. Tím dojde ke snížení zátěže, protože naše tělo se již nemusí těmito toxickými látkami zabývat. Zbavíme se tak odpadních metabolitů, toxinů a solí, které by se po aktivaci opět staly kyselinami.

10.7.2018 - 40

Střídavá studená a horká sprcha

Jak se ukazuje, díky střídavé studené a horké sprše je možné dosáhnout udivující výsledky a zbavit se mnohých nemocí. Účinky střídání tepla a chladu spočívají v tom, že teplo působí na povrchové vrstvy těla a zlepšuje krevní oběh, zatímco chlad stimuluje oběh ve vnitřních orgánech. A proto je střídavá sprcha zázračným lékem proti mnoha potížím. Regeneruje proces normálního krevního oběhu, posiluje svaly, srdce a zvyšuje odolnost. Střídavou sprchu provádějte ráno i večer, při únavě, nervozitě nebo oslabení. Stůjte pod sprchou, regulujte vodu, aby měla příjemnou teplotu, oplachujte se 40 sekund. Pusťte kohoutek se studenou vodou, snižte teplotu, aby voda byla příjemně studená a po dobu 20 sekund se sprchujte. Takto se střídavě sprchujte podle schématu: 40 sekund – horká voda, 20 sekund – studená voda. Celkový čas zákroku 3 až 8 minut. Pod sprchou si představujte, jak s vodou z těla odtéká svalové napětí a únava nervové soustavy. Je třeba navyknout váš organizmus na střídavé sprchování, které je třeba provádět co nejpravidelněji.

11.7.2018 - 41

Obezitu způsobuje zejména zakyselení

Obézní lidé se často mylně domnívají, že jejich tloušťka je způsobena zejména přejídáním, ale hlavním důvodem jejich obezity je zakyselení organismu. Tukové buňky totiž fungují jako malé tukové sudy, které zadržují silné kyseliny, a v případě náhlého zlikvidování by se vylily do těla a způsobily by katastrofu. Proto se zvyšujícím zakyselováním těla se také neustále zvyšuje váha do nebeských výšin a to i při dodržování nejrůznějších diet. Proto chcete-li se zbavit přebytečných kil je potřeba se nejdříve odkyselit a detoxikovat se. Pokud jste silně překyseleni, pak také trpíte celulitidou. Zdravá pleť je měkká a hladká, lesklá a čistá. Kyseliny a nečistoty v podkožních pojivových tkáních vedou k zatvrdlinám nebo k uvolňování kožních partií. Zakyselení způsobuje též poškození vlasů, projevující se suchými, křehkými a matnými vlasy a tvorbou lupů, jejichž prostřednictvím se tělo také snaží zbavit kyselin.

12.7.2018 - 42

Čistá voda, základ zdraví a života

Život každého živého organismu začíná ve vodě a lidský zárodek není výjimkou. Německý lékař Kneipp ve své skvělé knize „Moje léčba vodou“ napsal: „Každý kontakt s vodou, to je minuta života navíc.“ Jak dokazují poslední vědecké výzkumy, pomocí vody se nejrychleji obnovuje přírodní elektrický potenciál těla. Ne bezdůvodně se v dávných časech podávala cestovatelům ve všech zemích voda k omytí, vodou se křtili novorozenci. Lidé jsou velice často schopni přejet desítky kilometrů, aby nalezli „zázračný lék“, ale zapomínají na to, že značně větší efekt mohou dosáhnout pomoci proudu tryskající vody. Filozof Seneka měl pravdu, když řekl: „Vždyť podstata věci je tak jednoduchá!“.

 • Čistá voda vyplavuje většinu toxických látek nalézajících se v organismu, především z ledvin, jater a ze střev a tím se zmenšuje obtížnost trávení následně zkonzumované potravy
 • Chrání okolí kloubů, míchu a mozek
 • Poskytuje ideální podmínky pro život buněk
 • Vytváří v těle harmonii, dodává energii a svěžest
 • Působí v těle jako transportér pro přenos živin a odpadních látek
 • Je důležitým prvkem při termoregulaci našeho těla
 • Detoxikuje močový systém
 • Detoxikuje a aktivuje nervový systém a mozek
 • Má důležitou roli při přenosu informací, protože i voda má paměť
 • Pravidelný a dostatečný pitný režim vás může zbavit závažných chorob, včetně rakoviny. 

13.7.2018 - 43

Pijte co nejkvalitnější vodu

Vodovodní společnosti nejsou schopny ochránit svoje klienty před kontaminací vody, choroboplodnými viry, bakteriemi, těžkými kovy a dalšími zplodinami, které vodovodní řád obsahuje. Výsledkem jsou pak poslední události v Praze, kde v důsledku kontaminace staletého potrubí došlo k masivní nákaze. A toto je jen špička ledovce, protože v přestárlém potrubí bude množství zamoření narůstat a zahraniční vlastníci vodáren nemíní tuto situaci řešit. Částečným řešením je pití balené vody, což je ale neekonomické z dlouhodobého hlediska a navíc většina vody v plastech je jednoduše vodou z kohoutku, která projde minimálním počtem filtrů, aby lépe chutnala. Řešením je voda upravená reverzní osmózou nebo jinou kvalitní technologií přímo v bytě uživatele.

 Kvalitu vody ovlivňuje i samotné potrubí, kde se mohou rozmnožit bakterie, probíhá tam koroze, chlorové sloučeniny, které se používají k dezinfekci a mohou být zdraví škodlivé, cestou reagují s potrubím. Voda, která nám vytéká z kohoutku, je tedy úplně jiná než ta, která odtéká z vodárny. I přes ujištění odpovědných orgánů nejsou z pitné vody běžnými postupy úpravy ve všech případech úplně odstraněny látky, jako jsou antidepresiva a nesteroidní antirevmatika • Naše pitná voda je ve vodárnách upravovaná do minimálních standardů, ale toxické kovy, pesticidy, průmyslové chemikálie jsou v ní dále přítomné a dále ještě padesát chemikálií používaných k čištění vody, mrtvé bakterie zabité chlorem, karcinogenní trihalogenmetan vznikající z chloru, který například při dlouhodobé expozici způsobuje rakovinu jater a zažívacího traktu. Voda z kohoutku vás nezabije, krátkodobě neučiní nemocnými, ale není možné, aby vaše tělo správně fungovalo na jedech.

14.7.2018 - 44

Jaká je kvalita vody?

Bohužel, co se týká kvality vody, musíme konstatovat, že se zhoršuje. Stále se totiž vyvíjejí nové průmyslové látky, chemikálie, léky atd., a ty se dostávají zpět do vody. Sedm miliard lidí vyprodukuje tolik odpadních látek, že to má vliv na kvalitu vody na celém světě. Vodu bychom měli pít čistou! Většina vodovodních kohoutků však obsahuje znečištěnou vodu naředěnou do přijatelných norem. Přesto mnoho lidí, kteří dbají na kvalitu konzumovaného jídla, tento aspekt nepochopitelně úplně přehlíží. Pijí vodu z vodovodních kohoutků nebo z nádrží, které obsahují vodu přefiltrovanou pouze karbonovým či jiným filtrem, aby chutnala lépe. Pak jsou naplněni nečistými tekutinami, které znečišťují jejich svaly, orgány a mozek. Jestli děláte totéž, je to velká chyba. Žádný stroj nemůže správně fungovat, když je zanesen toxickým olejem. • Není dobré věřit tomu, že nás vodohospodáři mohou zachránit. Běžně se totiž v pitné vodě testuje jen přítomnost 30–60 různých chemikálií. Jenže existuje přes 60 000 chemických nečistot, které může pitná voda obsahovat. Nejčastější škodlivinou, která se objevuje v pitné vodě, jsou dusičnany. Původně toto znečištění vznikalo z fekálií, dnes je ale zdrojů tohoto typu znečištění mnoho, přičemž většina je průmyslového původu. Z dusičnanů vznikají dusitany, které jsou zdraví škodlivé, nebo nitrosaminy, které vznikají v prostředí střev a jsou karcinogenní. Dále se ve vodě mohou objevit například těžké kovy, chemické látky používané v některých lécích, pesticidy a radionuklidy (tritium, radon, radium, izotopy uranu). • Škodí i chlor používaný k dezinfekci pitné vody, kvůli látkám, které vznikly jako vedlejší produkt dezinfekce chlorem nebo jinými silnými oxidačními činidly. Dlouhodobá konzumace pitné vody s vyšší koncentrací těchto látek má negativní vliv na reprodukci a snížení počtu spermií a zvyšuje riziko výskytu rakoviny a vývojových vad.

15.7.2018 - 45

Zabiják - chlor v pitné vodě

U lidí, žijících v primitivních podmínkách (kde není vodovodní řád s chlorovanou vodou) je srdeční infarkt věc neznámá, avšak jakmile se tito lidé přestěhují do „civilizace“ s chlorovanou vodou, infarkt se u nich stane běžnou záležitostí. Jak to, že tam, kde je ve vodovodu tvrdá voda, mají lidé méně infarktů, než-li tam, kde je voda měkká? To teorie o nebezpečném cholesterolu nedokáže vysvětlit, ale teorie chloru ji objasňuje jasně: agresivní a extrémně aktivní chlor reaguje s částicemi tvrdé vody na chloridy, které nám škodí. Doktor Josef Price zkoumal vliv chloru na kardiovaskulární onemocnění. Byl ohromen výsledky svých pokusů a cítil jako svou povinnost sdělit světu, co objevil. Psal pojednání o svých objevech a obrátil se na všechna kompetentní místa. Stalo se však něco neuvěřitelného: lékaři se jednomyslně postavili na odpor. Označili doktora Price za blouznivce. Jeho jasnému a srozumitelnému vysvětlení oponovali tvrzením, že „Pokud tomuto dokáže porozumět laik, nemůže to být pravda.“!!! (přeci nemohli dopustit, aby to, na čem postavili své kariéry a desítky let práce – rozvíjení teorie o škodlivém cholesterolu, někdo zbořil jediným „amatérským“objevem! Člověk se nemůže ochránit před infarktem nebo mrtvicí tím, že vyřadí cholesterol (tuk) ze stravy. Je potřeba odstranit chlor – silný a extrémně aktivní jed, který působí jako katalyzátor usazování tuků v cévách. Statistiky jasně ukazují, že v oblastech, kde se masivně rozšířilo používání domácích filtrů na vodu, silně poklesl počet úmrtí na infarkt a cévní onemocnění. Když odstraníme z našeho života chlor, trvá 5 – 10 let, než se tělo zbaví tuku usazeného v cévách. Jde to však urychlit, díky dietám se syrovou rostlinnou stravou, pak dokážete zastavit nebo zvrátit kardiovaskulární nemoci za rok nebo dva.

16.7.2018 - 46

Voda jako lék

Když v roce 1979 vypukla v Íránu revoluce, zavřeli doktora Fereydoona Batmanghelidje jako politického vězně do věznice Evin, která patří mezi nejobávanější na světě a kde, během revoluce a po ní, zemřely desítky tisíc vězňů. Vězňové, vystaveni strašlivému stresu, dostávali žaludeční vředy a spoustu dalších nemocí. Jednou v noci zavolali doktora k muži s ochromující bolestí z peptického vředu. Muž byl v křečích a nemohl ani chodit. Fereydoon neměl žádné léky, které by mu mohl podat, tak mu dal vypít alespoň 2 sklenice vody. K jeho překvapení do 8 minut vězňova bolest zmizela. Událost vzbudila jeho zvědavost, a proto nařídil nemocnému, aby každé 3 hodiny vypil 2 sklenice vody. Muž to udělal a po zbývající 4 měsíce ve vězení byl absolutně bez bolesti. Fereydoo, inspirovaný předchozí zkušeností, provedl rozsáhlý výzkum účinků vody. Úspěšně tak pomohl více, než 3000 spoluvězňům – pouhou čistou vodou! Výzkum doktora natolik pohltil, že když mu nabídli předčasné propuštění, odmítl a rozhodl se zůstat ve vězení další čtyři měsíce a dokončit svůj výzkum vlivu dehydratace na krvácející vředové choroby. Celkem tak strávil ve vězení Evin dva roky a sedm měsíců. Zjistil, že když máme nedostatek vody ve tkáních, tělo nám to signalizuje tím, že produkuje bolest. Mnoho degenerativních onemocnění, včetně astmatu, artritidy, hypertenze, angíny pectoris, lupénky a roztroušené sklerózy, je způsobeno chronickou dehydratací. Když máme správné množství vody, naše buňky jsou napnuté jako zralé broskve na stromě a všechny funkce uvnitř buňky fungují bezvadně. Při nedostatku vody se z buněk jako broskve stávají buňky jako sušené švestky. Stávají se z nich „křížaly“. Vysušené buňky fungují jiným způsobem, než buňky napité. Neplní svoji funkci správně. Také se nedokážou vypořádat se svým toxickým odpadem, toxický odpad se hromadí a buňky volají do mozku o pomoc. Vnímáme to jako bolest. Tuto informaci nám zprostředkovává histamin, což je nervový mediátor, zodpovědný za regulaci vody a řízení sucha v těle. Uvědomme si, že žádný lékař nám neporadí „Pijte více vody“, protože z toho pro něj nekoukají žádné peníze.

17.7.2018 - 47

„Nejsi nemocný – máš žízeň. Neřeš žízeň léky.“

Když tekutina obsahuje příliš mnoho přísad (cukr, aroma, barviva apod.), vstřebávání přes sliznici střeva probíhá pomaleji nebo minimálně, protože tyto přísady ji do krve „nepustí“. Důsledkem je málo vody v krvi a pocit žízně, navzdory velkému množství vypité tekutiny. Tyto nápoje nemohou uspokojit potřeby organismu. Obsahují sice vodu, ale v této vodě jsou rozpuštěny všechny ty barvy a příchutě a ony se „své“ vody jen nerady zbavují. Drží se jí v organismu zuby nehty a všude ji následují. Organismus tak nedostane čistou vodu, ale barevný, ochucený roztok, který v podstatě nemůže použít. Dobrá, je jen čistá voda – a bez bublinek (nesycená). A ještě jedna zajímavost: když se dětem vzaly limonády s kofeinem a pili místo nich vodu, jejich známky se ohromně zlepšily – z trojek a čtyřek se stala dvojka. Limonády dělají z vašich dětí „hlupáky“

Nejsme jenom to, co jíme. Jsme také to, co pijeme!

A jak poznám, zda jsem dehydratovaný? Jednoduchým ukazatelem je barva moči. Má být světle žlutá nebo čirá. Pokud je tmavě žlutá, dehydratace začíná. Pokud je do oranžova, je to již kritické – jsme dehydratovaní.

18.7.2018 - 48

Jedno z nejdůležitějších rozhodnutí pro vás a vaši rodinu

Vůbec nejdůležitějším krokem za plným zdravím je vyřešit si příjem co nejkvalitnější vody, aby taková voda dokázala průběžně vyplavovat všechny škodliviny, toxiny, kyseliny a metabolity ven s těla. Reverzní osmóza, jako nejdokonalejší běžně použitelná domácí technologie úpravy vody toto umožňuje. Odstraňuje téměř veškeré škodliviny, konkrétně 90 až 98% všech minerálních solí, dusičnanů, chloridů, fluoridů, síranů, a dále 95 až 98% těžkých kovů - olovo, rtuť, kadmium, chróm, barium, mimoto také arzen, azbest, selen, organické sloučeniny, bakterie Cryptosporidium parvum, Escherichia coli a dokonce i viry. Toto vše dokáže odstranit, bez dodávané energie a chemikálií pouze fyzikální cestou. Filtry tohoto typu jsou schopny odstranit z vody i estrogen, ženský hormon, který se prokazatelně čím dál častěji dostává do vody z ženské antikoncepce. Neváhejte a takový filtr si pořiďte, na trhu je jich celá řada a i cena je přijatelná a pití takové kvalitní vody je i mnohem ekonomičtější, než pití vody méně kvalitní v plastových lahvích.

19.7.2018 - 49

Frekvence života

Nemožné je pouze to, co za nemožné považujeme.

Možná jste v tomto okamžiku přesvědčeni, že myšlenka neomezených možností je nereálná. Pokud to tak je, tak to je pouze vaše přesvědčení. Nejnovější vědecké poznatky jednoznačně prokázaly, že prostřednictvím našich myšlenek, pocitů a přesvědčení získáváme schopnost zvládnout cokoliv. Zákonem rezonance rozumíme fakt, že všechno ve vesmíru spolu navzájem komunikuje prostřednictvím kmitání. Všechny věci a živočichové v pro vás známém světě mají svou úroveň kmitání, stejně jako všechny orgány a buňky našeho těla a stejně jako veškerá hmota. Když budeme zkoumat energii kmitání, zjistíme, že různé objekty kmitají s různou frekvencí, některé ovšem mají frekvenci stejnou nebo podobnou. Je to jako u klavíru: rozezníme­li jeden tón, rozkmitají se i všechny ostatní struny, které s daným tónem rezonují – ony ho rozpoznají a ladí s ním. Tyto tóny mohou být vyšší nebo nižší. Pokud se ale nacházejí ve společné rezonanci, tak se rozkmitají.

Ostatní lidé, věci nebo události se nemohou vzepřít oscilačnímu poli, pokud rezonují s jeho frekvencí.

Musí a také budou na ni reagovat. Ani lidé, věci nebo události se nemohou ubránit společnému kmitání, pokud se nachází na stejné vibrační hladině jako oni. Všechno, co s námi rezonuje, je nevyhnutelně přitahováno do našeho života. To však pro nás nemusí být vždy pozitivní. Vibrace mohou být tak silné, že zničí hmotu. Operní zpěvák může třeba jen pouhou silou svého hlasu rozbít sklenici. „Negativní“ vibrační energie, kterou v sobě neseme, však může rozkmitat oblasti, jež nemáme rádi, nebo může přitáhnout do našeho života nepříjemné nemoci, či dokonce zdrcující události. Proto je pro nás velmi důležité, abychom přesně věděli, v jaké vlastní vibraci se nacházíme a jaké rezonanční pole vědomě nebo nevědomě vytváříme.

20.7.2018 - 50

Od nepaměti je srdce nejmocnějším energetickým zdrojem, symbolem lásky a sídlem našich pocitů

Když se dostala ke slovu moderní věda a klasická medicína, chtěli nám namluvit, že srdce je pouze pumpa, díky které cirkuluje krev naším tělem. Srdce je ale obklopeno silným energetickým polem o průměru dva a půl metru! Pole energie vytvářené srdcem je nesrovnatelně větší než energetické pole mozku. Doposud vycházela věda z názoru, že největší dosah má elektromagnetické pole mozku, ale teď bylo naměřeno pole energie, které je podstatně větší a které je tak silné, že dalece přesahuje vlastní tělo. Elektrická a magnetická pole vysílaná srdcem komunikují s orgány našeho těla. Lze dokázat, že existuje spojení mezi srdcem a mozkem, jemuž srdce signalizuje, které hormony, endorfiny nebo jiné látky mají být v těle vyrobeny.

Mozek nejedná samostatně, nýbrž na základě signálů našeho srdce

V řadě pokusů bylo zjištěno, že všechny informace jsou předávány prostřednictvím emocí. V našich emocích jsou obsaženy veškeré informace, kterými srdce sděluje mozku a tělesným orgánům, co naše tělo v daném okamžiku potřebuje. Elektrické a magnetické pole našeho srdce je tvořeno nejen našimi emocemi, ale je dáno silou našich přesvědčení, v něž pevně věříme a podle kterých se vyvíjí náš život! To vše se znovu objevuje jako informace v energii vysílané naším srdcem a předává se dál nejen našemu mozku a našim orgánům, ale také směrem ven, do světa. Ozvěnu této prastaré pravdy: „Je to přání mého srdce“, „přát si z celého srdce“ či „mluvit řečí srdce“ můžeme nalézt v mnoha kulturách.

Naše srdce je prostředníkem, který přeměňuje veškerá naše přesvědčení a pocity na elektrické a magnetické kmitání a vlny.

Tyto elektromagnetické vlny nejsou omezeny jen na naše tělo, ale dosahují daleko do našeho okolí a reagují se vším, co nás obklopuje. Naše srdce překládá všechna naše přesvědčení, všechny emoce a představy do vlastní řeči – kódované řeči kmitání a vln a tu pak vysílá.

21.7.2018 - 51

Jak veliká je námi vysílaná energie?

Výzkumy v Institutu HeartMath ukázaly, že elektrická síla srdečního signálu (EKG) je až 60× silnější než elektrický signál mozku (EEG). Magnetické pole srdce je dokonce 5000× silnější než pole mozku. Naším srdcem tedy vysíláme podstatně více energie než naším mozkem. Proč je to důležité vědět? Jednoduše proto, že díky tomu pochopíme, proč se některá přání vyplní zcela snadno, zatímco jiná se v našem životě neprojeví, i když jsme na jejich realizaci vynaložili spoustu úsilí a vizualizovali jsme si je. Vytváříme-li si obrazy před naším vnitřním zrakem, aniž bychom byli o vyplnění našeho přání pocitově přesvědčeni, vysílá elektromagnetické vlny jen náš mozek, zatímco vlastní centrum pocitů – srdce vyzařuje do světa naše skutečné přesvědčení, které je tvořené většinou pochybnostmi a strachy, a to s 5000 × větší silou. Důsledky, které z toho plynou, máme jako na dlani: V našem životě se může skutečně splnit pouze to, čemu věříme z celého srdce. Pokud jsme smutní, deprimovaní nebo se cítíme na dně, můžeme si přát, co chceme a síla neutěšených emocí vyzařovaná srdcem bude mnohem silnější než přání vysílané rozumem.

22.7.2018 - 52

Srdcem můžeme změnit svět

Výrok, že víra hory přenáší, jak nás učili duchovní mistři, získává stále hlubší a především vědecký rozměr. „Budete­li mít víru a nebudete pochybovat, dostanete všechno, oč budete skutečně prosit. Jen pevná víra má sílu v našem světě stvořit nové. Magnetické a elektrické vlny, které vycházejí z našeho srdce, jsou tvořeny našimi pocity a přesvědčeními. Je jedno, jestli jsou tyto vlny pozitivní, nebo negativní, jsou vysílány do světa nesmírnou silou. Srdce je prostředníkem, který naše přesvědčení převádí do kódové řeči vln a s obrovskou energií je vyzařuje. Neznamená to nic jiného, než že naše přesvědčení jsou vysílána směrem ven a podle zákona rezonance si hledají stejně kmitající energii. Stejné kvality se přitahují. Všechno, co s naší energií rezonuje, se uskutečňuje v našem životě.

Stručně řečeno: v našem životě se prostě realizují naše přesvědčení.

Pro splnění našich přání je nejdůležitější, abychom:

 • každé přání přenesli z roviny rozumu do oblasti srdce
 • byli o jejich splnění stále přesvědčeni
 • byli vždy šťastně naladěni


Naši sílu a moc můžeme použít ke změně až v okamžiku, kdy pochopíme, že pramení v našem nitru. Vnější svět tedy jen zrcadlí naše vnitřní vědomí.

Člověk se může mýlit dvěma způsoby. Může věřit něčemu, co není pravda, nebo se může bránit uvěřit tomu, co pravda je.

23.7.2018 - 53

Existuje kvantové pole, kde je všechno se vším propojeno.

Pro tohle pole energie, které spojuje všechno se vším, existuje již dlouhou dobu řada pojmenování podle jejich objevitelů: kvantové pole, božská matrice, kvantový hologram. Toto energetické pole, které vypadá, že funguje jako pevně utkaná síť, představuje most mezi vnitřním a vnějším světem.

Stejně jako zvukové vlny používají jako nosiče vzduch, potřebuje i námi vyslaná energie našich přesvědčení a přání prostředníka, aby byla přenesena do světa. K tomu jí slouží tato kvantová energie. Nehraje přitom roli, jak daleko od nás se příjemce nachází – může to být náš soused nebo člověk, který je zrovna na druhé straně zeměkoule.

Toto pole nám umožňuje být ve spojení se vším a s každým – vědomě či nevědomě.

24.7.2018 - 54

Pozitivní emoce léčí

Pokusy s pacienty pozitivními na HIV a bylo zjištěno, že pocity uznání, vděčnosti a lásky posílily 300 000 × jejich obranyschopnost – ve srovnání se stavem, kdy pacienti tyto pocity neměli. Zde leží skutečný klíč ke zdraví. Lze doporučit, abychom se stále cvičili v pocitech radosti, lásky, vděčnosti a uznání, neboť tím se může síla naší obranyschopnosti až 300 000× zvýšit. Kdybychom si zachovávali pozitivní emoce, mohli bychom se nejspíš před některými nemocemi ochránit, protože si tak vytvoříme silný imunitní systém. Můžeme tak najít cestu zpátky k našemu zdraví. Toto dokumentuje bezpočet případů.

Všechno, co je obsaženo v našem vnitřním světě, nás potká také ve světě vnějším.

To, co nás potkává ve vnějším světě, má jedinou příčinu, příčina, která se nachází v našich myšlenkách. Pokud chceme dosáhnout výsledků, které si přejeme, měli bychom začít pozorovat a kontrolovat naše myšlenky, protože všechno, co si myslíme, vyvolává rezonanční pole. Všechno, na co často a trvale myslíme, co cítíme, nebo říkáme, zesiluje naše rezonanční pole.

Všechno, co chceme ve vnějším světě změnit, můžeme změnit pouze změnou našeho myšlení.

Své rezonanční pole si neustále programujeme svými myšlenkami, pozitivními nebo negativními. Dokud si udržujeme svá přání, představy, své strachy a obavy, pak naše rezonanční pole přitahuje pole stejně kmitající.

"Na co dnes myslíš, tím zítra budeš."

Buddha

25.7.2018 - 55

Chtějí nás ovládnout a uvěznit v zajetí negativních, rezonančních polí

Zprávy ve sdělovacích prostředcích nejsou nic jiného než sbírka negativních sdělení, pomocí kterých nás systém udržuje ve stavu malosti, deprese a beznaděje. Dozvídáme se o nezaměstnanosti, povodních a klimatických katastrofách, o vraždách, energetické krizi, krachu bank, útocích teroristů a možnosti, že se sami staneme dalším cílem. Přitom je to jen malý výběr ze zastrašovacích scénářů, s nimiž jsme večer co večer posíláni do postele. Poté co jsou nám předloženy ty nejhorší zprávy, doplněné bezcitnými obrázky posbíranými z celého světa, moderátor se na nás usměje a popřeje nám dobrou noc. Zprávy v televizi a v novinách jsou těmi nejlepšími nosiči informací pro šíření a posilování strachu. Díky nim žijeme ve stálém pocitu ohrožení. Naše tělo je tím naprosto zahlcené. Cítíme se stále slabší a bezmocnější a brzy už neuvidíme žádné další perspektivy. Když jsme pohlceni touto
energií strachu, přitahujeme si do života další zkušenosti, které naše obavy potvrdí, protože se stejné kvality přitahují. Přemýšleli jste o tom, proč vám nejsou předkládány pozitivní zprávy plné úspěchů a povzbuzení? Vždyť každý den se děje tolik radostných a inspirativních událostí. Systém ale nechce, abyste byli silní, zdraví, odhodlaní a úspěšní. Proto musíte vzít vy sami svůj život do vlastních rukou, oprostit se od systému a začít vytvářet ta správná rezonanční pole.

26.7.2018 - 56

Strachem si vytváříme přesně to, čeho se obáváme

Když jsme ve stresu, máme sníženou inteligenci a snížené vědomé vnímání. Pod vlivem stresu nemůžeme jasně myslet a činit vědomá rozhodnutí. Je pro nás tedy podstatně těžší vymanit se z naší energie strachu a vytvořit pozitivní rezonanční pole. A to není všechno. Když usneme se strachem a stresem, nejenže si bereme tuto energii s sebou do spánkového podvědomí, ale zároveň ji ukládáme do své paměti, protože jak ukázaly výzkumy mozku, obsah paměti se ukládá v noci. V důsledku toho se energie strachu stává naší pravdou. Co na první pohled možná vypadá neškodně, má dalekosáhlé důsledky. Jak se dostaneme z tohoto kruhu? Jednoduše tak, že z něj vystoupíme. Váš život leží ve vašich rukách. A jen tam také patří. Na jaké filmy se například díváte? Prožívá váš filmový hrdina bezvýchodné situace, nemoci, smrt milovaných lidí nebo finanční krachy? Náš mozek neumí rozlišovat mezi fantazií a realitou. Podvědomí ukládá tyto zkušenosti do paměti a uspořádává další informace na základě těchto nových zkušeností. Sledujeme filmy, které nás přivedou do rezonančního pole, jež bychom na vlastní kůži nikdy nechtěli prožít. Často a intenzivně věnujeme pozornost zprávám, které nás šokují a vzbuzují v nás odpor, hnus a nechuť. Zákon přitažlivosti zapůsobí a my se identifikujeme s něčím, čím vůbec nechceme být.

Měli byste sobě a svému tělu věnovat jen prospěšnou energii: Rozvíjejte krásu, harmonii a své zdraví. Čtěte jen povzbuzující literaturu. Sledujte jen filmy dodávající odvahu. Poslouchejte povznášející hudbu. Setkávejte se s lidmi, které máte rádi. Pište láskyplné dopisy.

Dokud v sobě nosíme hněv nebo vztek, nemůžeme se osvobodit od negativních vzorců a vět. Prociťujte sílu a radost, která vychází z pozitivních formulací. Identifikujte se s nimi a uvidíte, jak se účinek negativních tvrzení stále více zeslabí a jak se poznenáhlu z vašeho života vytratí.

27.7.2018 - 57

"Člověk je zodpovědný nejen za to, co udělá, ale i za to, co neudělá."

Lao-C’Terapeutické účinky frekvenčních a zvukových vln

Moderní věda teprve nyní přiznává to, co věděli již před staletími moudří a zasvěcení lidé, že všechno (včetně nás) je v neustálém stavu vibrací a tento stav se nazývá rezonance. Když jsme v optimální rezonanci, tak jsme v rovnováze. Jeden z velmi úspěšných způsobů, jak léčit tělo, je v působení správných frekvencí na nemocné tkáně, orgány i celého člověka. Musíme si uvědomit, že každý orgán a každá buňka absorbuje a zároveň vydává zvuk. I emoce a mentální stavy mají své rezonanční frekvence, to je tajemství síly spirituální hudby a zpěvu či vhodně namluvených pasáží. Když je rezonanční kmitočet aktivován dostatečně dlouho, tělo a mysl začne rezonovat ve stejném rytmu a je vytvořena situace odpovídající rezonančnímu kmitočtu. Pokud jste někdy byli na velkém rockovém koncertě, kde je zpravidla fenomén rezonance používán, podlehnete posléze atmosféře vytvořené hudbou. Terapeutické účinky frekvenčních a zvukových vln se používají k přeskupení frekvencí mysli. Souběžně s tím, jak se vaše mysl uzdravuje, reaguje také tělo a regeneruje. Například jedna ze Solfeggio frekvencí 528 Hz se vztahuje k výrazu „MI“ a toto označení je odvozeno od „MI­ra gestorum“, v latině znamená „zázrak“. 528 Hz je přesný kmitočet používaný v genetice při úpravách poškození DNA a je principiálním zásahem do struktury DNA, na které je založen život!

28.7.2018 - 58

Unikátní účinky frekvencí

Uznávané spirituální autority potvrdily unikátnost sedmi frekvencí ve vztahu k nám lidem. Těchto sedm frekvencí je základním stavebním kamenem, tzv. optimální kreace stvořitele tvůrčího procesu ve vesmíru, makro i mikrokosmu. Tyto frekvence se extrémně dotýkají každého z nás. Jedná se o frekvence 396 Hz, 417 Hz, 528 Hz, 639 Hz, 741 Hz, 852 Hz a pak ještě přidružená frekvence 936 Hz. Ty první frekvence jsou nejdůležitější. Zásadní a korunní frekvencí je centrální frekvence 528 Hz. Každá z těchto sedmi frekvencí má své unikátní účinky, které jsou velmi vitální všude tam, kde existuje jakýkoliv sebemenší projev života. Tyto frekvence jsou součástí Solfeggio stupnice, která má velmi starou historii. Ve starověku byla primárním faktorem ladění všech tehdejších nástrojů. Templáři disponovali informacemi o unikátním vlivu všech těchto sedmi základních frekvencí. Tyto informace a vědomosti považovali za tak zásadní, že se je rozhodli dokonce zašifrovat do biblického textu tak, aby je měli k dispozici jen zasvěcení, ale už ne široká veřejnost. Stejně tak jako skrytá, harmonická frekvence 432 Hz se ze světa ztratily i frekvence další. Všechny frekvence, vycházející z posvátné geometrie, mají z matematického hlediska svůj účel. Léčení zvukovými vibracemi a vlnami je založeno na tom, že zvuk je schopen prostupovat skrze jakoukoliv hmotu. Z léčitelského hlediska je zvuk schopen prostupovat našimi buňkami a přetvářet jejich strukturu, podle dané frekvence, kterou přijímají. Naše tělo je principem něco jako ladička, která je schopna se naladit na frekvence okolí. Pouštíme­li si opakovaně určité frekvence ( biorezonancí či poslechem zvuku, akustickou cestou), tak se naše buňky postupně s těmito frekvencemi slaďují.


29.7.2018 - 59

Vesmír je jedna velká, harmonická stupnice.

Vše je jedna velká matematická harmonie, ze které je možné odvodit a vypočítat přesné frekvence. Tyto mají svůj účel a schopnosti. Jedněmi z nich jsou dlouhou dobu skryté SOLFEGGIO FREKVENCE, které jsou specifické svými léčivými účinky. 

Například v dávných dobách se tyto frekvence používali v Gregoriánských chorálech zpívaných v kostelech. Jenže po roce 1050 tyto frekvence záhadně zmizeli. Snad proto, že měli opravdu velkou sílu léčit a harmonizovat lidské vědomí?

Solfeggio frekvence obsahují šest čistých tónů a byly použity pro vytvoření starověké hudební stupnice. Církev tvrdí, že se ztratilo všech 152 těchto úžasných starověkých gregoriánských chorálů, ale je více než pravděpodobné, že jsou záměrně pod zámkem v útrobách vatikánských archivů. Jeden z těchto zpěvů obsahující Solfeggio frekvence, známý jako "chvalozpěv na Jana Křtitele - Ut Queant Laxis" se však záhadným způsobem objevil na veřejnosti a je zkomponován tak, že obsahuje všech šest Solfeggio frekvencí. Z této písně byly také převzaty solmizační slabiky pro označení tónů stupnice – Ut-Re-Mi-Fa-Sol-La. Postupem času byly dodány další tři frekvence.
 

30.7.2018 - 60

Solfeggio frekvence a jejich léčivé účinky:

 
Osvobozující
UT - 396 Hz
 

Osvobozuje od pocitu viny a strachu.
Tón UT může být používán jako prostředek pro realizaci cílů a dodává sílu nebo energii k dosažení cíle. Tato uzdravující zvuková frekvence má blahodárné účinky ve vztahu k pocitům viny. Dále očišťuje od pocitu viny, který často představuje jednu ze základních překážek k realizaci cílů. Tím umožňuje dosažení těchto cílů. Také vás zbavuje pocitu viny a strachu tím, že snižuje obranné mechanismy. Tato Solfeggio frekvence tak může být použita jako prostředek probuzení, vystřízlivění a návratu k realitě.

 

Usnadnění změn
RE - 417 Hz
 

Tento tón je spojen s rezonancí a empatií. Tón RE může změnit určité odcizení člověka od Boha a jeho návrat na správnou cestu. Vyčistí traumatické zážitky a vymaže destruktivní vlivy minulých událostí. Může být použit pro odstranění omezujících pocitů či dojmů, které brání člověku v dosažení svých životních cílů. Tón RE podporuje energeticky buňky a DNA, aby fungovaly optimálním způsobem  - tedy tak, že dodají energii Vašemu tělu za využití svého tvůrčího potenciálu

 
Frekvence lásky
MI - 528 Hz 

Transformuje a doslova dělá zázraky, protože opravuje DNA.
Tón MI slouží k návratu lidské DNA do svého původního, téměř dokonalého stavu za podpory energie působící z této frekvence. Tím, jak dochází k opravě DNA, probouzejí se blahodárné účinky našeho těla; zvyšuje se množství životní energie, jasnost mysli, povědomí, probouzí a aktivuje se tvořivost a lidské tělo se dostává do pocitu hlubokého vnitřního klidu, pocitu duchovní slávy. Tón MI také otevírá lidem hluboké duchovní zkušenosti a osvícení.

 

Harmonizace mozku
FA - 639 Hz

Tato frekvence pomáhá v mezilidských vztazích, umožňuje vytvoření harmonické společnosti a tvoří harmonické mezilidské vztahy. Tónu FA lze použít k řešení vztahových problémů, problémů v rodině, mezi partnery, přáteli a k řešení sociálních problémů. Pokud hovoříme o procesech na buněčné úrovni, tón FA podporuje komunikaci buňky se svým okolím. Tato starobylá Solfeggio frekvence posiluje komunikaci mezi lidmi, porozumění, toleranci a lásku. Tato frekvenci lze také použít pro komunikaci s paralelními či duchovními světy.

 

Očista buněk
SOL - 741 Hz
 

Probouzí intuici  a spojuje s nelineárním poznáním.
Tato frekvence čistí buňky (solve polluti) od toxinů. Časté používání této frekvence vede ke zdravějšímu a jednoduššímu způsobu života, což můžete ještě více podpořit zdravým jídlem zbaveným různých druhů toxinů. Tón Sol čistí buňky energeticky od různých druhů elektromagnetického záření a znečištění. Tento tón Vás vede k čistějšímu, stabilnímu a duchovnímu životu.

 

Zvýšení intuice
LA - 852 Hz

Prohlubuje intuici, osvícení a lásku bez podmínek.  
Tento tón probouzí jakýkoliv systém do jeho původního, perfektního stavu. Je spojen se Světlem a   Duchem, umožňuje přímé prožitky a návrat k Jednotě. Tato frekvence obnovuje propojení člověka s energií duchovního světa

31.7.2018  - 61

Voda a Solfeggio frekvence

V laboratorních podmínkách byly zmraženy různé druhy vody za působení Solfeggio frekvencí a pozornost byla zaměřena na vytvořené krystaly. Zjištěný výsledek ukázal, že voda má tendenci vytvářet dobře uspořádané šestiúhelníkové krystaly, které obsahují minerální látky v optimální rovnováze. Přírodní voda, vycházející ze země, má schopnost vytvářet krystalickou strukturu, kdežto voda z vodovodu ošetřená uměle přidáním chemikálií, jako je chlór, nebo je jinak znečištěná, má tuto schopnost omezenou. Voda je nejvíce potřebnou látkou pro život člověka. Je důležité nejen to, aby požadované množství vody tělo přijalo, ale aby kvalita a složení vody bylo pro tělo na přijatelné úrovni. Dlouhý, kvalitní a zdravý život je podmíněn tedy především kvalitou vody, kterou pijeme každý den. Kvalita vody se projeví tím, jaké krystaly voda při zmražení vytváří.

Působením Solfeggio frekvencí se změní krystalická struktura vody, a tedy i její kvalita. Podobnou působnost mají Solfeggio frekvence i na vodu obsaženou v našem těle, zlepšují její kvalitu a tím i veškeré tělesné funkce a biologické stavy na vodě závislé.

Schumannova frekvence 7,83 Hz

Na této frekvenci rezonuje celý vesmír. Je to frekvence života. Bylo zjištěno, že setrvávání v blízkosti frekvence 7,83 Hz je ideální pro rozvíjení duševních schopností, harmonizaci, relaxaci, regeneraci. Tato frekvence je charakteristická pro změněné stavy vědomí, kdy dochází k synchronizaci mozkových hemisfér. Dochází ke zpomalení mozkových vln a také synchronizaci mozkových hemisfér. To má vliv na psychiku i fyzické tělo a náš mozek pracuje mnohem efektivněji.